Niepubliczna Szkoła Podstawowa

im. Franciszka Szczepańskiego

Get Adobe Flash player

    Czy wiesz, że myślenie i wyobraźnię można gimnastykować? Sportowiec, zanim wystartuje w ważnych zawodach, poświęca dużo czasu na trening, stosuje odpowiednią dietę i wykonuje wiele ćwiczeń. Bez tego mógłby tylko pomarzyć o starcie w swojej konkurencji. Jego ciało musiało dobrze przygotować się do wysiłku. Do trenowania umysłu nie trzeba sali gimnastycznej, specjalistycznych przyrządów, ani szczególnej diety. Chcemy, aby nasz umysł błyskawicznie podsuwał nam dobre pomysły. Pragniemy opowiadać zabawne historie i sprawiać, by myśli nie chowały się z tyłu głowy, gdy chcemy coś przekazać, wyrazić. Można to wyćwiczyć. Na warsztatach uczniowie dowiedzieli się, jak to zrobić.

    

 uniwersytet dzieci klasa1